17 Şubat 2015

ING Bank Taze Kredi Olumsuz Sonuçlanıyor

Teknosa'dan telefon almak için taze krediye başvurdum olumsuz yanıt aldım. Aynı sınıfta okuduğum sigorta pirimi ödenmemiş 500 TL yapılandırması olan bir arkadaşım ise 2500 TL kredi aldı, ben ise 3 kredi kartımı 4 aydır düzenli ödedim bunla ilgili elimde makbuz döküman da var bana ise 750 TL kredi çıkmadı, ben bankanızın KKB sisteminde hata olduğunu düşünüyorum.


Benden daha az kredi kartına sahip ve düzensiz ödemesi olmayan, sigorta primi ödenmeyen bir arkadaşım kredi kullanırken ben kullanamıyorum. Bu bir adaletsizlik. Şubeyle gittim görüştüm bir şey yapamayacaklarını müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler. Bu güne kadar hiç borcum, gecikmem yok her türlü belgeyi sunarım.

Samed 1.242 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Samed Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Samed Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön