30 Nisan 2013 #1770921

ING Bank Taşıt Kredimi Ödeyemedim!

Şahsıma ait müşteri ve hesap Nosu beni hiç bir şekilde bilgilendirmeden değiştirilmiştir. Benim bu değişiklikten haberim olmadığından, 29. 04. 2013 son ödeme tarihli taşıt kredime, 29. 04. 2013 saat 13:05'de (dekontla belgelenir) ödeme yapmak amacıyla garanti bankası hesabımdaki kayıtlı eft sekmesinden para gönderdim.


Ancak para ING Bank'ın sözde iyileştirme çalışmaları nedeniyle benden habersiz değiştirdiği eski hesap No'ma gitmiş. Akşam 18:00 itibarı ile kredi ödemek için ING Bank'ın int. bankacılığına girdiğimde paranın hesabıma gelmediğini gördüm durumu Müş. Tem. aktardım ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Kredimi ING Bank'ın sorumsuzluğu nedeniyle zamanında ödemek istediğim halde ödeyemedim.

Murat 152 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/12/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön