02 Mart 2015

ING Bank Tarafın'dan Tanıtılan Turuncu Hesap Değil

Bugün turuncu hesaptan EFT işlemi yaparken EFT işlem ücreti kesildiğini gördüm. Bildiğimiz turuncu hesap. Hani reklamlarında eft/havale ücreti yok o yok bu yok, yüksek faiz var diyen hesap. Aradım, banka bu uygulamayı kaldırmış. Bende hesabımı kaldırıyorum. Nasıl olsa belli bir müşteri sayısına ulaştılar bundan sonra müşteriye söylenenleri ve sözleri unutmak artık doğal. Hollanda'da yapabilirmisin bu işlemi? Nasıl olsa burası Türkiye. Piyasada çok daha cazip o kadar hesap var ki muadili olan!

Osman 266 Okunma

Cevaplar

 • Osman11 Mart 2015

  Gün itibariyle muadil hesabı açtım. Yarın da turuncu hesabımı kapatıyorum.

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 03/03/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Osman03 Mart 2015

  Zaten yazdım ve aldığım cevabı da belirttim. Cevap yazmadan önce şikayetimi düzgün bir şekilde okumalısınız!

 • ING Bank Temsilcisi02 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Osman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön