20 Şubat 2013
Yorum Yap
#1645049

ING Bank Tarafından Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

ING Bank müşterisi değilim, hiç olmadım ve olmayı da düşünmüyorum! Bankanın bir müşterisinin işlem yaparken bankaya kendi telefon numarası yerine benim numaramı vermesi yüzünden haftalardır ING Bank tarafından rahatsız ediliyorum !


Banka çalışanları, bir daha aranmak istemediğimi açıkça beyan ettiğim halde beni arayıp duruyorlar. Cep telefonuma hiç tanımadığım o müşteri ile ilgili bilgiler gönderiliyor. ING Bank'ın hizmetleri(!) ile ilgili reklamlar yapılıyor ve tüm bunlar beni son derece rahatsız ediyor!


Yukarıdaki şikayetimi 25.01.2013 tarihinde bankaya da, ING bank sitesi üzerinden ilettiğim halde, umursayan olmadı! Bir sonraki aşamada artık yasal haklarımı kullanmak durumunda kalacağım!

Alp 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

    Sn Alp Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Alp20 Şubat 2013

    Bankanın cevabına istinaden, müşterileri olmadığımı ve olmak da istemediğimi bir kez daha tekrar ederek hatırlatmak ihtiyacı hissediyorum. İletmiş olduğum konuya ilişkin olarak bana en kısa sürede bilgi verileceği söylenmiş. Haftalar öncesinden bu yana beni arayıp rahatsız eden ING Bank çalışanları ile birebir telefon görüşmelerimizde kendilerine ilettiğim rahatsız edilmeme taleplerimi hesaba katmazsak, bankaya 25.01.2013 tarihinde, yani bundan yaklaşık 1 ay önce yazılı başvuruda bulundum. O tarihten bu yana bana talebimle ilgili geri dönüş olmadı. Ama halen rahatsız edilmeye devam ediyorum. ING Bank "en kısa süre" derken hangi zaman biriminden bahsediyor acaba! Bir aydan daha kısa olan bir zaman birimi olmadığı kesin! Beni rahatsız etmeyi bıraksınlar. Tek istediğim bu! Sadece bugün bile, 08502220600 numaralı telefonları üzerinden bilgisayarlı sistemleri tarafından otomatik olarak beşer dakika arayla defalarca kez arandım ve rahatsız edildim. Yeter artık! Bu son uyarımdır. Bundan sonra yasal haklarımı kullanacağım.

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn Alp Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler