12 Eylül 2013 #2007415

ING Bank Tarafindan Sürekli Olarak Reklam Amaçlı Rahatsız Ediliyorum!

Gün içinde 0 (850) 222 06 00 numaralı telefondan defalarca arandım ve sürekli olarak aynı reklam bantı çaldı. Daha önce çok kez belirtmeme rağmen ING Bank tarafından sürekli sms, email ve özellikle telefonla reklam, kampanya amaçlı rahatsız ediliyorum.


Önceki şikayetim sonrası bu reklamlar kesilmişti ama tekrardan başladı. Bir şirketin, müşterisinin izni olmadan, müşterisini arayarak rahatsız etmesi kadar üzüntü verici bir şey olamaz. Bu olaylar beni bankanızdan soğutmakta.


Birdaha olduğu taktirde kesin olarak bankanızla birdaha çalışmamakta kararlıyım, bunu özel bankacılıktaki temsilcime de ilettim. ING Bank tarafından birdaha hiçbir şekilde bu amaçlarla rahatsız edilmek istemiyorum.

Bugrahan 177 Okunma

Cevaplar

  • Bugrahan19 Eylül 2013

    Sikayet surecimle ilgili hicbir sonuc alamadim. Sms'ler ve kampanya e-postalari hala gelmeye devam etmekte.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Bugrahan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Bugrahan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön