18 Eylül 2013 #2017592

ING Bank Tapu İşlemlerini Durdurdu!

ING Bank Küçük Esat şubesinde bugün itibari ile tapumuzu alıp o tapu üzerinden kredi başvurusu yapacaktık fakat tapuyu verecek Y. Y. isimli kişi dün istifa etmiş ve şu an tapu işlemleri durmuş durumda. Bankanın bu duruma hiç bir çözümü yok ve bize 40 gün sonraya tarih veriyorlar bu da dolaylı yollardan bana 15 bin TL zarar demek.


Burada sıkıntı bankanın bu sorunu çözememesi ve ertelemesinin yarattığı müşteri mağduriyetidir. Bu o bankayla ilgili son işlemim olacaktır.

Yiğit 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Yiğit T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde Küçükesat Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Yiğit T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön