25 Nisan 2014

ING Bank Talebim Olmadan Kart Çıkarmış

ING Bank 2012 yılında talebim olmadan adıma kredi kartı çıkartmış. Aynı isimli başka bir şahısa vermiş. Şahıs ödemelerini yapmamış benim bu karttan 1 yıl sonra kredi kullandığım hesaba tanımlanmış nakit limiti 500 tl olan hesabımdan kredi kartı ödemesi olarak 50 tl kesilmesi itibari ile haberim oldu.

ING Bank Antalya Merkez şube ve Çallı şubesiyle görüştüm ilgileneceklerini söylediler. Ayriyeten savcılığa suç duyurusunda bulundum. ING Bank genel merkezinden aradılar savcılık tebligatı ellerine ulaşmış sistem hatası olduğunu ve düzelttiklerini söylediler Ocok 2014'te. Gerekli düzeltme işlemlerini yapmamışlar. Arıyorlar borcu ödeyin diyorlar yasal işlem yapacaklarmış hakkımda.

Ahmet 207 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet09 Mayıs 2014

  ing bank yetkilileri şikayetimle ilgilenmiyor gereken düzeltmeyi yapmıyor.yazıklar olsun bu bankaya.İng bankın reklamını çok güzel yapıyorum çevremdekilere..

 • Ahmet06 Mayıs 2014

  şikayetimle ilgili herhangi olumlu bir değişiklik yok haftaiçi hergün aranmaya devam ediyorum ingbank yetkilileri aynı tekdüze mesajları atmayı bırakıp şikayetimi sonuçlandırmasını istiyorum tabi yapabilirseniz..

 • Ahmet30 Nisan 2014

  şikayetim konusunda geri dönüş oldu ama şikayetim hala geçerli olumlu olarak lehime sonuçlandığını söyleyemeyeceğim.İng bank tahsilat servisi tarafından bugün saat 13:48 de arandım.Gereğinin yapılmasını RİCA EDİYORUM..

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2014

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ahmet28 Nisan 2014

  herhangi bir şekilde geri dönüş olmadı ing bank genel merkez tahsilat servisinden hala aranıp benim olmayan borcu ödemem gerektiği yönünde ikazlarla karşılaşıyorum..

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2014

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön