09 Mayıs 2013 #1786658

ING Bank Taksitli Nakit Avans İptali!

Ing bank kurtuluş şubesi müşterisiyim internet bankacılığında bilgisayar donmasından dolayı taksitli nakit avans ücretini iptali sağlanamamaktadır 6 ay taksitli ve 6 bin tl tutarın iptali konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Remzi 428 Okunma

Cevaplar

 • Remzi'nin Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

  İNG BANKASI ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MERVE HANIM GERÇEKTEN HER TÜRLÜ KONU İÇİN BENİM ÇABALADI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.VE ONUN GİBİ İNSANLAR HER ZAMAN HER YERE VARMALIDIR.İYİ Kİ VARSINIZI MERVE HANIM BENİM 1 AYLIK EMEĞİMİ GERİ ALDINIZ ALLAH RAZI OLSUN

 • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Sn Remzi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Remzi16 Mayıs 2013

  merhaba sayın site yetkilisi tam 1 hafta oldu tarafıma hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı inanınki konu çok mağdurum eşim hamile ve doğum yapacak ve hiç cepte 5 kuruş param kalmadı aldığı 812 tl yakın parayıda eşimin doğum masrafı için ayırtmıştım konu ile ilgili acil tarafıma bilgi verilsin

 • Remzi15 Mayıs 2013

  merhaba 1 hafta ya yakın oldu hiç bir gelişme olmadı sürekli burdan mesaj gönderiyorum ama galiba bi işe yaramıyormu allah rızası için diyorum kaç defa oldu burdan yazı yazdım.

 • Remzi15 Mayıs 2013

  merhaba benim 2 inci şikayetimdir konu ile ilgili tarafıma geri dönüş yapılmadı allah rızası için yardımcı olun Ing bank kurtuluş şubesi müşterisiyim internet bankacılığında bilgisayar donmasından dolayı taksitli nakit avans ücretini iptali sağlanamamaktadır 6 ay taksitli ve 6 bin tl tutarın iptali konusunda yardımlarınızı rica ederim.

 • Remzi14 Mayıs 2013

  merhaba ing bankasından tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi ve acil bekliyorum allah rızası için yardımcı olun

 • Remzi13 Mayıs 2013

  merhaba allah rızası için diyorum bakın 08/05/2013 tarihinden beri bekliyorum beni sadece 09/05/2013 tarihinde1 kere aradılar ing bank tan oda dediki daha sonra tarafınıza bilgi vereceğiz ondan sonra bi daha dönüş yapmadılar arıyorum bilgi alamıyorum sürekli acilyetini bildiriyorum başkada bir gelişme yok bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.. iyi çalışmalar

 • Remzi13 Mayıs 2013

  merhaba sayın site yöneticisi geçen haftadan beri ing bankasından haber alamıyorum geri dönüş yapılmıyor ne olur allah rızası için yardımcı olun.

 • Remzi12 Mayıs 2013

  ya ne olur allah rızası için yardımcı olun. tarafıma bilgi verilmedi ve bir sonuç alamadım konu ile ilgili acil yardımlarınızı rica ederim.

 • Remzi10 Mayıs 2013

  şikayet im daha sonuçlanmadı ve yetkili birimler inceleme yapacak diyorlar sürekli herhangi hiç bir gelişme yok ne olur acil diyorum diğer taraftanda faiz yiyorum

 • Remzi10 Mayıs 2013

  merhaba nerdeyse hafta bitti tarafıma iade yapılmadı konu ile ilgili acil yardımlarınızı rica ederim..

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Remzi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Remzi10 Mayıs 2013

  merhaba dünden beri kaçıncı kez şikayet yollamama rağmen hiç kimse tarafıma geri dönüş yapmadı ne olur allah rızası için bu mübarek cuma gününde bana yardımcı olun 812 tl için insanlar 1 ay boyunca hiç durmadan çalışıyorlar taksitli nakit avans kredimi erken kapattığıma rağmen 512 tl faiz alıyor ve 300 tl nakit avans işlem ücreti alıyor toplamında 812 tl em gitti ne olur yardımcı olun.

 • Remzi10 Mayıs 2013

  telefonum açıktır acil tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ederim..

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Remzi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Remzi10 Mayıs 2013

  merhaba efendim 2 gün olduing bankasından arayan olmadı ne olur yardımcı olun

 • Remzi09 Mayıs 2013

  tarafıma halen bilgi verilmedi toplamında hemen taksitli nakit avans ı iptal ettiğime rağmen 815 tl ye yakın ücret alacaklar iptali konusunda acil yardımlarınızı rica ederim. acill

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Remzi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön