08 Temmuz 2013

ING Bank Taksitli Avans İşlem Komisyonu!

ING Bonus kartım ile 3 adet taksitli nakit avans çektim, ne yazık ki son aldığım taksitli nakit avansa istinaden kredi kartımın 11.07.2013 son ödeme tarihli ektresine ''taksitli avans işlem komisyonu'' adı altında 180.00 TL bir ücret yansıtıldığını öğrendim ve hemen müşteri hizmetlerini aramama rağmen hep baştan savıcı laflarla beni geçiştirdiler.

Yok aldığınız ilk iki taksitli avans kampamya dahilinde, bizim yapabileceğimiz bişey yok, internet üzerinden bankamıza şikayetinizi iletebilirsiniz gibilerinden...

Adı üstünde taksitli nakit avans. Seçersin vadeyi bakarsın aylık taksitlere işine geliyorsa onaylarsın. Onayladıktan sonra gelecek taksitler bellidir. Ben paramın iadesini talep ediyorum.

Oktay 479 Okunma

Cevaplar

 • Oktay16 Temmuz 2013

  15.07.2013 tarihinde ıng genel müdürlüğünden sayın Merve hanımla görüşme yaptık, aldığınız makbuzda ''taksitli avans işlem komisyonu'' adı altında 180.00 tl. yazması gerek. yazmadığı taktirde alınan paranın iadesini yapacağını belirtti. eve gelip makbuzu incelediğimde böyle bir ifadenin makbuzda yazmadığını görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Merve hanımın bana telefon ile geri dönüşünün sağlanması için bir talepte bulundum. Telefonlarını bekliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Sn Oktay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Temmuz 2013

  Sn Oktay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 12/07/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Sn Oktay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön