13 Kasım 2013

ING Bank Taksitli Avans Borcunu Benden Tahsil Etmek İstiyor!

14/10/2013 tarihinde ING Bank kredi kartımı iptal ettirmek üzere başvurduğum, şubede hesapladığımın üstünde borç söylenmesine rağmen yeter ki kapatılsın diye bu miktarı da ödediğim kredi kartıma ait Kasım ayı hesap özeti e-postama gönderildi.Kartımdan taksitli avans çekildiğini gördüm.Böyle bir işlem yapmadım. Telefon bankacılığına ulaşılamıyor.Hiçbir zaman işlemlerde yaşanılan sorunlar için muhatap bulunamıyor ING Bank'ta....

Ziya 129 Okunma

Cevaplar

 • Ziya'nın Teşekkür Mesajı28 Kasım 2013

  Bu sorunum çözüldü,teşekkür ederim ancak önceki sorunlarımda Ingbank müşteri hizmetleri arama zahmetine bile girmemişti.Şikayetvar.com'a başvurmasam muhatap bulacağıma bile inanmıyorum.

 • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2013

  Sn Ziya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ziya16 Kasım 2013

  Hala ING Bank'tan arayan soran yok.Çözüm bulamadım henüz...

 • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2013

  Sn Ziya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön