10 Şubat 2014 #2285475

ING Bank Taksitlendirme Yapmamış!

Aracımın MTV'sini (811 TL) ödemek için ING Bank'ın sitesine baktım ve taksitle ödeyeceğim bir kampanya olduğunu gördüm. ING Bank Pegasus kartımla ödemeyi gerçekleştirdim. Akabinde ING Bank'tan mesaj geldi 811 TL'lik işlemi 6'ya bölmek için (belli ücretle) mesaj gönderin şeklinde. Ardından 0850'li müşteri hizmetlerini aradım bir beyefendi çıktı durumu anlattım ve kartınız ING Bank Pegasus kart, otomatik olarak ekstrede bölecektir dedi. Ektremde 811TL taksitlendirilmemiş. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Volkan 231 Okunma

Cevaplar

 • Volkan17 Şubat 2014

  Personellerinin hatasını bana mal etmek istiyorlar. Kuru bir özür diliyorlar. Ben müşteriyim elemanlarınızın hatalarını denemesi için denek değilim. Ayıp size İNGBank.

 • Volkan14 Şubat 2014

  Beni kimse aramadı .. UlaşılamaAm bile tr

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Volkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Volkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn Volkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön