09 Mart 2015

ING Bank Taahütlerini Yerine Getirmiyor!

Yaklaşık 2 yıl önce havale, EFT ve hesap işletim ücreti alınmadığından dolayı Turuncu Hesap açtım. Yıllardır yaptığım işlemlerden hiçbir ücret alınmadı fakat bu gün yapmak isteğim EFT işleminden 3,5 TL istenildi. Banka imzalattığı sözleşmede hiç bir şekilde masraf alınmayacağını sözleşmeye dökmesine rağmen bu gün ücret talep etmiştir.


Bankanın kurumsallığa yakışmayan bu hareketi ve müşterisine haber vermeden, yapılan işlemlerden ücret talep etmesini kınıyorum.

Ercan 340 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ercan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ercan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön