13 Eylül 2013 #2010191

ING Bank Sürekli Rahatsız Ediyor!

Yaklaşık 1 aydır ING Bank'a ait 0800'lü bir numaradan aranmaktayım. Aramalar genelde uyuduğum saatlerde yada araç kullandığım saatlerde olmakta . Telefona cevap verdiğimde otomatik olarak beni oradan oraya yönlendirmekte. ING Bank'tan gelen canlı aramalarda beni arayan kişileri rencide edip ,yerin dibine sokup beni aramamalarını sağladım.


Fakat şimdide robota aratıp rahatsız etmekteler. Eğer bir kere daha ING Bank tarafından aranıp şu kampanya , bu kampanya diye sabahın bir köründe rahatsız edilirsem , bankadaki tüm hesaplarımı kapatıp caddelerinden bile geçmeyeceğim.

Fuat 102 Okunma

Cevaplar

  • Fuat18 Eylül 2013

    evet bu gün cep telefonuma ing bank tarafından bidaha aranmayacağımı ve sms almayacağımı bildirir bir sms geldi.umarım bu son sms leri olur.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Fuat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn Fuat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön