03 Ocak 2014

ING Bank Sürekli Kesinti Yapıyor!

Göndermediği ekstre için her ay 2.5 lira kesen, hesap işletim ücreti adı altında 49 lira kesip, geçen ay 17 kusur lira, bu ay 7 küsür lira alan ve benim bankaya gidip bütün hesaplarımı kapatın dememe rağmen halen hesapların kapanmaması otomatik fatura ödeme talimatı ver hesap işletim ücreti almayalım deyip halada para çeken telefonda arayıp bütün hesapların kapanmasını isteyip kapatamıyoruz deyip ama otomatik çekim yapan bir banka. Ben böyle görüyorum. Kredi kartımı kapattım nakit kart ve 6000 tl kredim kaldı. Onlarıda kapatacağım.

Murat 91 Okunma

Cevaplar

 • Murat13 Ocak 2014

  sayın ing bank yetkilileri arayıp artık göndermedikleri ekstre ücretini almayacaklarını söylemelerine rağmen bu gün yine ekstre ücreti çekilmiş en iyisi bunların konuştuklarını yazıya dökup imzalattırmak lazım. saygılarımla.

 • ING Bank Temsilcisi09 Ocak 2014

  Sn Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Murat03 Ocak 2014

  mesai saatleri dışında arayın

 • ING Bank Temsilcisi03 Ocak 2014

  Sn Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 03/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Ocak 2014

  Sn Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön