18 Aralık 2013

ING Bank Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor!

Müşterisi olduğum ING Bank 18 Aralık 2013 tarihinde, toplantı halinde olduğum zaman diliminde, bir saat içinde beni yedi defa telefonumdan arayarak, bilgilendirme ve tanıtım maksatlı bant kaydını tarafıma dinletti. Bazı aramaları reddetmeme bazılarını da dinlememe rağmen devam eden bu rahatsız edici tavrı ve ısrarı anlamakta zorlanıyorum. Mesajı yazdığım saat itibariyle yaklaşık her 10-15 dakikada bir aranmaya da devam ediyorum.

Salih 61 Okunma

Cevaplar

  • Salih22 Aralık 2013

    Şikayetim üzerine bankadan gelen bir SMS mesajı ile telefon numaramın kampanya bilgilendirme listesinden çıkarıldığı bildirilmiştir. Yaratılan mağduriyet ile ilgili ne bir bilgilendirme ne de bir özür ortada yok. Sanki ben böyle bir çözüm istedim. Banka ile son bir yılda yaşadığım diğer problemleri de düşündüğümde,büyük bir bankanın kurumsallaşma düzeyi ve müşteri ilişkileri yaklaşımı bu kadar kötü ise önemli bir problemi var demektir. Değiştirme maliyetini göze aldığım İlk fırsatta bankamı değiştirmeyi planlıyorum.

  • ING Bank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sn Salih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sn Salih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön