13 Mayıs 2013

ING Bank Süpriz Borçlar!

İstanbul dan Antalyaya taşındım. beni müşteri hizmetlerinden aradılar işte şu kadar kredi ödemesi şu kadar kart borcunuz şu kadar da destek hesap borcunuz var dediler peki dedim yatıralım. yalnız destek hesabımın kapanmasını istiyorum. buradan yapamıyoruz onu şubemize gidin dilekçe fakslatın İstanbuldaki şubeye dediler.


Tamam dedim ama yeni taşındığım için banka şubesini bir kaç günde bulurum faiz günlük işler destek hesaba yatırın öyle dediler. yatırdım(bunların hepsi güya kaydedilen konuşmalarda var) yatırdıktan sonra faiz maiz işlemez herhalde normal olarak çünkü artıya geçti hesap. bugün gittim ING laradaki banka oradaki arkadaş dedi ki destek hesapta 48, 50 borç var hayda dedim ne alaka süpriz yumurta.

Betül 224 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/05/2013 tarihinde Sultanbeyli Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Betül17 Mayıs 2013

    beklemedeyim haaaala

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön