23 Eylül 2013 #2026219

ING Bank Şubesi Gönderdiğim EFT'ye El Koydu!

ING Bank tarafından e-mail adresime gönderilen "ING Turuncu Hesap'tan size özel fırsat! Tek yapmanız gereken hesabınıza tekrar para yatırmak." Maili üzerine turuncu hesabıma 20 eylül cuma günü gönderdiğim para hesabıma 3 gündür geçmiş değil. ING Bank Müşteri hizmetlerini aradığımda hesabın dondurulduğu o yüzden paranın bakanlıklar şubesinin kendi hesabında tutuluyor olabileceği iletildi.


İnternet bankacılığından gördüğüm kadarıyla hesabın dondurulduğuna dair bir ibare yok. Hatta mail atıp hesabınıza para yatırın diyerek beni açıkça yanıltmış oldular. Madem dondurdun hesabı EFT'ye neden el koyuyorsun geri göndermiyorsun. Hem de 3 gün olmuş bana haber bile vermiyorsun. 3 günlük kaybımı kim karşılayacak?

Halil 108 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

  Sn Halil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Halil21 Ekim 2013

  1 ay oldu henüz bir geri dönüş olmadı. sadece herkese verilen otomatik bir cevap verilmiş banka tarafından şikayetvar.com'a

 • Halil02 Ekim 2013

  10 gündür bana herhangi bir dönüş yapılmadı.

 • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sn Halil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön