05 Ekim 2016

ING Bank Şubelerine Telefonla Asla Ulaşılamıyor.

Fatih Şubesinin müşterisiyim 1 haftadır 50'ye yakın arama yapmama rağmen çağrı merkezinden aranma talebi oluşturmama rağmen yüksek miktarda mevduatım olmasına rağmen bankaya asla ulaşılamıyor, ilgi yok alaka yok ve işlerimi de halledemiyorum. Şubeleri çok kötü.

Mustafa 264 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/10/2016 tarihinde Fatih Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön