13 Kasım 2013

ING Bank Şube Telefonlara Cevap Vermiyor!

Gün boyu ING Bank'tan birilerine ulaşmak için harcadım ve maalesef ki müşteri hizmetlerinden birine zar zor ulaşıp durumu arz ettim. 6-7 ay önce kredi çektim düzenli yatırıyorum. Kredi kartıda yolladılar onuda yatırıyorum düzenli bir şekilde bugün kredi kartıma bloke geldiğini öğrendim nedenini de 3 aydır kredinizi yatırmadınız oldu.

Ben hepsini düzenli yatırıyorum dedim şubenizle konuşun deyip kapadı ve ben hiçbir şekilde şubeye ulaşamıyorum. Kalkıp da gidemiyorum bana uzak bir yerde kredim bittiği gün bu bankada bitecek benim için.

Göknur 28 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sn Göknur H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sn Göknur H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön