21 Şubat 2013 #1645094

ING Bank Şube Telefonlara Cevap Vermiyor!

Erzurum şubenizden sıfır araç alımı için 7, 600 tl kredi çektim. Teminat olarak yaptırdığım kaskodan vazgeçerek ikinci bir kasko daha yaptırdım. Eski kaskomun iptali için Erzurum ING bank şubenizden muvafakatname talebinde bulundum. Telefonla yüzlerce kez aramama rağmen sadece 4-5 kez görüşebildim. Görüştüğümde benden çeşitli evrak isteyen çalışanların istediklerini Kars ING şubesinden mail yoluyla gönderdim. O andan sonra hiç bir yetkiliye ulaşamadım. Sabah 11 de yaptığım işlem için akşam 3e kadar Erzurum şubesine ulaşabilmiş değilim. Telefonlara cevap veren kimse yok. Banka müdürüyle görüşmek istediğim de ise çok kaba davranışlarla karşılaştım.

Erdem 114 Okunma

Cevaplar

 • Erdem04 Temmuz 2013

  bir daha hayatta bulaşmayacağım bir bankadır.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Erdem Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Erdem23 Şubat 2013

  bankanın erzurum şubesiyle 4 gündür resmen oyun oynuypruz.hiç bir firmada bu derece bir ahlaksızlık ve pişkinlik görmedim.müdür yardımcısıyla görüştüm bu gün hallediyoruz deniyor sonra kimseden ses seda yok.yahu bu kadar dolandırıcı yönetici ve çalışanı nereden buldunuz. 4 gündür kaskom iptal olacak diye bekliyorum.insanları kandırmaktan başka bir iş yok bu bankada

 • Erdem22 Şubat 2013

  şubeden hala ses seda yok.bu gün 4.gün. erzurum bağımsızlığını mı ilan etti.artık size bağlı değil mi? benim kaskomun iptali için son gün bu gün bundan sonraki zamanlarda kesinti olacak nbu kesintiyi kim karşılayacak?

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sn Erdem Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Erdem21 Şubat 2013

  ya herkese aynı standart cevabı yazıyorsunuz.yaptığınız terbiyesizlikten başka bir şey değil.hala daha erzurum şubeye ulaşamıyorum. sizizle temasa geçebilmem için önce telefonlara cevap veren bir kurum haline dönüşmeniz gerekir.

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sn Erdem Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön