29 Haziran 2016

ING Bank Şube Hizmet Kalitesi ve Çalışanların Bilgi Yetersizliği!

E turuncu hesap başvurusunda bulunduktan 1 ay sonra evraklarım ulaştı. Direkt hesabı kullanabileceğimi sanıyordum (zira bir başka bankadaki e hesabım öyle olmuştu.) Müşteri hizmetlerini aradığımda şubeye gitmem gerektiği söylendi Beylikdüzü şubeye gittim, hiçbir bilgilendirme alamadım.

24.06.2016'da Bahçelievler'deki (Çalışlar Cad.) şubeye gitme fırsatım oldu. Şifre almak ve hesabımı kullanmaya başlamak istiyordum. Bireyseldeki bayan işlemime başladı. Aynı anda hem cep telefonundan bir başkasına hem de şube içindeki bir başka müşterinin işlemini yapıyordu, benimle çok ilgilenemedi ve yanındaki bir başka bireyselci bayana devretti beni. O da bir şeyler imzalattı ve "hesabınız açıldı" dedi. İşlemimin bitti sandım ve kurye ile gelen kartımı ATM'de kullanmak istedim. Ancak olmadı, şubeye girip işlemimi yapana sordum, "kart geçersizdir kurye ile gelenlerde çok oluyor"dedi.

Ezgi 167 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Ezgi T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Ezgi T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ezgi29 Haziran 2016

    Devam... Bankada kart olmadığından kart da vermedi. Tamam kart çok mühim değil, internet bankacılığı kullnırım dedim. İnternet hesabımı denediğimde, hesabımın olmadığını gördüm. Tekrar bayana gidip hesabım açılmamış dedim. Cevap alamadım. İşlemi ilk yapan kadın müdahale etti, hesabı siz açacaksınız dedi. Siz ne yaptınız dedim, özlük oluşturduk dedi. Peki niye ben bunlar hakkında bilgilendirilmiyorum dedim. Biliyorsunuz sandık dediler. Tavır çok ukalacaydı. İstemiyorum hesap, evrakları silin dedim, zaten hesabınız yok dedi... O gün orada 2 saatim gitti, hiçbir işim halledilmedi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön