31 Ocak 2014

ING Bank Şube Hesap İşletmleri

ING Bank'ta maaş hesabım vardı 2 ay önce hesabın kapatılması için dilekçe verdim hesabım kapatılmamış birde kredi kartım var ING Banka ait bu kredi kartımın asgari tutarı maaş hesabımdan çekiliyordu ama dilekçeyi verirken kredi kartıma ait bütün borcumu yatırdım. 2 hesabımı da sıfırladım 2 gün önce beni arayıp maaş hesabınıza ait 2 dönem borcunuz bulunmaktadır dediler.

Bende hesabı 2 ay önce kapattığımı ve hiçbir borcumun olmaması gerektiğini söyledim bana hesabımın açık olduğunu ve kredi kartı ödemesi yapıldığı konusunda bilgi verdiler. Kapatılması için dilekçe verdiğim halde hesabım niye kapatılmadı ve kredi kartımın borcu bulunmamasına rağmen nasıl oluyor da kredi kartı ödemesi yapılıyor. Bu yanlışlığın biran önce giderilmesini istiyorum.

Burcu 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Burcu Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Burcu04 Şubat 2014

    Sorunumun çözüleceğini söylediler fakat hala bir geri dönüş olmadı

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Burcu Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön