20 Ağustos 2013

ING Bank Sözleşmede Olmadığı Halde İpotek Kaldırma Ücreti Alıyor!

19 Ağustos 2013'te konut kredimi kapattım. ING Bank Kırıkkale şubesi çalışanlarına sözleşmemde ipotek fek komisyon ücretinin tarafımca ödeneceğine dair madde olmadığını önceden söylememe rağmen 350 TL fek ücreti almışlar. İade için Kırıkkale şube ve genel merkeze fax çektim. Banka yetkilileri sözleşmemi inceleseler yaptıkları hatadan geri döneceklerdir. Aksi halde hukuki olarak elimden geleni yapacağım.

Nergiz 137 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Nergiz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sn Nergiz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön