13 Eylül 2013 #2009799

ING Bank Sorunumu İlgili Dönüş Yapmıyor!

ING Bank'ın 10 yıllık müşterisiyim. Nisan 2012 tarihinde gereksiz bir kesintiyi öğrenebilmek maksatlı banka internet sayfasında bulunan iletişim (bize ulaşın) kısmından bugüne kadar yaklaşık 10 defa mesaj yazmama rağmen banka tarafından bana ne e-posta ne telefon yoluyla dönüş yapılmadı. İşlerliği olmayan bir uygulama internet sayfasında neden yer almakta? Müşteri odaklı kurumsallıktan bahseden ING Bank'ı kınıyorum. Bankayı telefonla aramamamın sebebi mesajıma ne zaman cevap verileceğini öğrenebilmek içindi ve 17 aydır mesaj alamadım. Kampanya adı altında her gün SMS, E-posta aldığım ING Bank ne zaman cevap yazmayı düşünüyor.

Ali 49 Okunma

Cevaplar

 • Ali24 Ekim 2013

  şubenizden ne bir eposta ne de bilgilendirme aldım

 • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sn Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ali17 Eylül 2013

  KESİNLİKLE HAYIR VE KOCAMAN BİR SIFIR

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön