27 Şubat 2013

ING Bank Sorunlarım Saymakla Bitmez!

1. madde.sizin müşteri temsilcilerinize neden ulaşamıyorum akşam akşam sinir ettiniz beni. .
2. madde.bir ayın içinde neden iki kez hesap işletim ücreti alınıyor anlamış değilim. Yaa ben sizin ne şubenizden nede atm nizden işlem yapıyorum . oturuyorum pc başına hesabıma havale gönderiyorum.Siz mi işlem yapmış oluyorsunuz yoksa bilgisayarım mı?


3 madde..destek hesap ekstresi diye bir şey attınız ortaya bide alacağınız ücreti yazmışsınız ücretsiz e-ekstre istiyorsanız 08502220600 arayın demişsiniz ee aradım nerede kimse açmıyor şunu da söyleyeyim herkese yazdığınız cevabı bana yazmayın.

Yeliz 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Yeliz G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Yeliz27 Şubat 2013

    yukarıda ki yazımda söylemiştim aynı cevabı göndermeyin diye çözüm istiyorum ben ING Bank

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Yeliz G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön