17 Ağustos 2013

ING Bank Sorunla İlgili Değişen Hiçbir Şey Yok!

Hesap babamın (K** E**) üzerine olduğundan dolayı, ancak babamla beraber internet şubesini kontrol etme imkanımız oldu. Ancak değişen hiçbir şey yok, sizin gibi uluslararası bir bankaya bu tarz yaklaşım ve amatörce şube yönetimi hiç yakışmıyor. Şubelerinizdeki çalışanlara ve şikayetleri değerlendiren genel ekibe uluslararası bir bankanın nasıl olması gerektiği hakkında eğitimler verip, o şekilde müşterilere hizmet vermelerini sağlamasınız.

Eğer bir şeyi düzeltmeye niyetiniz varsa, 0 505 643 17 14 numaradan K** E**'a ulaşıp sorunu düzeltin ve uluslararası banka olmanızın kalitesini bizlere de yaşatın lütfen.

Uğur 338 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Ağustos 2013

    Bu sorunun 2-3 aydır çözümlenmediğini düşünürsek, şubedeki arkadaşlar oldukça ilgisiz bir haldeydi. Kişisel olarak, babamın işini halletmeye gittim, oradakilerle görüşmeye gittiğimde doğru düzgün ilgilenmediler bile. En azından sorunumuz şuanda düzeldi.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sn Uğur E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Sn Uğur E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön