24 Mayıs 2013

ING Bank Sorun Çözülmedi!

Yapmış olduğum şikayete Ing Bank tarafından sorunun çözüldüğü yönünde cevap verilmesine rağmen sorun çözülmemiştir. ING Bank söz konusu bonusları kapalı olan kartıma yüklemiş ancak başlangıçtaki soruna sebep olan alışverişin borcunu kapatmamıştır, kredi kartı da kapalı olduğu için verilen bonusları harcama şansım da bulunmamaktadır.


Banka 2 Nisan'dan beri açık bulunan talebime olumlu veya olumsuz herhangi bir dönüş yapmamakta, borca faiz işletmektedir. Söz konusu sorunun acilen çözülmemesi halinde hukuk yoluna başvuracağımı bildiririm.

Oğuz 37 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn Oğuz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Oğuz22 Temmuz 2013

    Şahsıma yapılan çözülüyor/çözülecek bildirimlerine rağmen banka hakkımda yasal takip başlatmış olduğundan olayı yargıya taşımaya ve tazminat talep etmeye karar verdim.

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn Oğuz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön