27 Şubat 2013

ING Bank Sormadan Ekstre Uygulamasına Geçme!

ING Bank adı altında faaliyet gösteren hesabım olan bankadan bana sormadan olurumu almadan ekstre yollayacağını ve ekstreye 3 TL alacağını belirtir telefonuma mesaj aldım. e-ekstre görebilmem için adı telefon bankacılığı olan 0850 222 0 600 no'lu telefonu aramamı istediler.


Geldiği günün akşamı aradım. Uzan arayışlardan sonra en az 8 dakika sürekli aramadan sonra mesai saatlerinde aramamı söyleyen bant kayıt çıktı. Aramalar ve zaman boşa gitti. Ertesi gün saat 09. 50 gibi sürekli ve otomatik arama ile çok seri bir şekilde aranmasına rağmen hep bekletildim. Müşteri çokluğu imiş. Şikayetçiyim. Bu arayanın zamanı var mı?İşi var mı diye sormadan ta ki sürekli 16 dakika 49 saniye sürekli bekletildim.

Özcan 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Özcan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Özcan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön