05 Nisan 2013 #1727441

ING Bank "Sistemler Çalışmıyor" Bahanesi!

Daha önce ING Banka konu ile ilgili şikayet yazmama rağmen geri dönüş olmadı ki bu durumda bankanın müşteri memnuniyetine verdiği önemi gözler önüne seriyor.


ING Bank Yıldız Ankara şubesinde kartlı gaz satışı yapılıyor ama servistekilerin keyfine göre. Geçenlerde sabah 9:30 da girdim şubeye güvenlik görevlisi telefondan kafasını kaldırdı ve sistemler çalışmıyor dedi. Daha önce defalarca aynı duruma maruz kalan arkadaşlarım da oldu. Mesai arkadaşım Western Union kullanmak istemiş ona da sistemler çalışmıyor demişler.


1.ING Bankın sistemleri neden personelin keyfine göre çalışıyor?


2. ING bankın hakikaten bir sistemi var mı?

Ali 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön