04 Mart 2013
Yorum Yap
#1666217

ING Bank Sıra Sistemi Uygunsuz!

Çok basit bir bankacılık işlemim için sıra numarası aldım ve 12:00 dan itibaren beklemeye başladım. Hatay ilinin İskenderun ilçesinde merkezde bulunan şube tıklım tıklım bu da çok doğal. Ancak gişede çalışan görevliye abi naber? Kardeşim nasılsın? diyen SIRA NUMARASI ALMAKSIZIN gişe işlemlerini gerçekleştiriyor. Bir takım TANIDIK müşteri ise girişte soldaki kilitli odaya alınarak işlemi orada yapılarak uğurlanıyor.


2 saat bekledikten sonra müşterilere sıra numarası sormaya başladım 260 sıra numarasıyla tam 4 ayrı müşteri numara almadan işlemini yaptı, buna bana gişeden işini hallet diyen bireysel bankacılık temsilcisinin elden işlemi dahil. Kamera kayıtları incelenirse sorun gözükür.

Cagri 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Çağrı G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/03/2013 tarihinde İskenderun Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Çağrı G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler