06 Kasım 2014

ING Bank Sıra Bekleme!

Ben hemen hemen her bankayla çalışmaktayım, ama yoğun olarak en çok tercih ettiğim banka ING Bank'tır. Ancak anlamadığım bankada param olmasına rağmen otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen sıra fişi aldığımda benim 45 dakika beklemem haksızlık olduğunu düşünüyorum. Benden sonra gelen müşterilerin benden önce işlem yapması da ayrı bir konu.


Diğer x bankaya gittiğimde işlem yapmak istediğimde en fazla 5 dakika bekliyorum. Size soruyorum yetkili arkadaşlar kendinizi benim yerime koyun bankada param var paramın olduğu banka bizzat şubem T.C. kimlik numaramla sıra aldığımda 45 dakika bekliyorum bu adalet mi şimdi ve ben bugün işlem yapmadan ayrıldım başkada sözüm yok..

Ahmet 462 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2015

  Büyük bir firma adına ismine yakışanı yaptı tekrar teşekkür ederim gayette memnunum kimse beni ing bankasından vazgeçiremez ihtiyaçlarımı karşılıyor, tüm çalışan arkadaşlara iyi çalışmalar, dilerim.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2015

  Şikayetimin hemen ardından 1 gün geçmeden sorunum çözüldü yetkililere teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı10 Kasım 2014

  Gerekli dönüş ilgi alaka yapıldı teşekkür ederim aynı sorunu bir daha yaşamıycağım umarım..

 • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Ahmet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/11/2014 tarihinde Konyaaltı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Ahmet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön