28 Eylül 2016
Yorum Yap
#6548482

ING Bank Sim Kart Blokesini Kaldırmak İçin Şubeye Gitmek Gerekiyormuş!

Şubelerle uğraşmamak için ve her şeyimi internet üzerinden halletmeyi tercih ettiğim için web sitesi üzerinden e-turuncu hesabı açmak için başvuru yaptım. Kartım kurye ile adresime geldi. Kartı kullanıma açmak ve şifremi almak için SMS mesajı attığımda ise şifrem gelmedi. Bankaya telefon ettiğimde sim kartımda bloke olduğu ve kaldırmak için bir şubeye gidip imza atmam gerektiği söylendi. İroniye bak; ben zaten bu hesabı şubeye gitmemek için açtım. Şubeye gitmeden hesabı bile açamayacaksak ne anlamı kaldı internet bankacılığının. ING Bank maceram başlamadan son bulmuş oldu.

Ömer Ömer 454 Okunma

Cevaplar

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı29 Eylül 2016

  Beni arata banka yetkilisi çok ilgiliydi ve benim sorunumu şubeye gitmek zorunda kalmadan çözdü. Kendisine teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi29 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ömer29 Eylül 2016

  Bankanın benden talep ettiği faksı çektim, sonucunu bekliyorum

 • ING Bank Temsilcisi28 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler