04 Mart 2016

ING Bank Sim Kart Blokesi!

Çalıştığımdan dolayı bankaya gidemiyorum izin almam sıkıntı oluyor maaş hesabı açtırdım kartım geldi şifre alamıyorum bana kredi kartı verdiler Konya mevlana şubesinden onun şifresini yazdıkları kağıt' ı attım yanlışlıkla ve müşteri hizmetlerini aradığım zaman sim kart blokeniz var diyorlar.

Ferhat 69 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat05 Mart 2016

    şikayetimi çözmediler yine şube ye çagırıyorlar bu ne kötü hizmet

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ferhat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ferhat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön