18 Mart 2013

ING Bank Şikayetlerime Dönüş Yapılmıyor!

INGBank tan tüketici kredisi kullandım, Tüketici kredisini kullanırken 4 yıllık sigortanın peşin alındığı ve kredimin erken kapaması sonrası iade olacağı bilgisi verilmişti. Bunun için talebimi ilettim ancak dönüş olmadı.

Bir de hesabımdan hesap işletim masrafı alınmasın diyerekten (INGBANK ana sayfasında da hesap işletim masrafı alınmayacağı belirtilmektedir.) ING günlük pakete geçtim. Ancak bu hesaptan da Hesap işletim masrafı alındı.

Devrim 71 Okunma

Cevaplar

 • Devrim04 Eylül 2013

  Hala dönüş yok, kaç ay geçti üzerinden !!

 • Devrim05 Nisan 2013

  1. konu ile ilgili dönüş yapılarak iadesi yapılmıştır, bu konuda çok teşekkür ederim. 2. konu olan aşağıdaki sorunumla ilgili henüz dönüş olmamıştır. "Bir de hesabımdan hesap işletim masrafı alınmasın diyerekten (INGBANK ana sayfasında da hesap işletim masrafı alınmayacağı belirtilmektedir.) ING günlük pakete geçtim. Ancak bu hesaptan da Hesap işletim masrafı alındı. " Teşekkürler, İyi çalışmalar.

 • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sn Devrim B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

  Sn Devrim B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön