16 Mayıs 2013 #1800521

ING Bank Şikayetime Dönüş Yapan Personelin Tutumu!

Şikayetimle ilgili Çarşı Bodrum Şb'den arayan bayana "toplantıdayım 10 dk sonra arayabilir misiniz?" dediğimde "bizde çok yoğunuz, kısa bir not ileteceğim" demesi ING Bank ın hizmet anlayışına ışık tuttu. Açıklamaya ilişkin soruma" bende tam bilmiyorum" demesi daha ilginçti. "Beni daha net bilgilendirebilecek bir yetkiliyle görüşmek istediğimi üst yönetime bildirir misiniz" dediğimde "müşteri hizmetlerini arayınız" diyerek başından savmasına zaten anlam veremedim. Bankanın sorun çözmek yerine itibar kaybetmesinden başka bir açıklaması yok bu durumun. Çok üzüldüm ve hala yapılan açıklama, yaşadığım durumun nedenini anlamama yardımcı olmadı.

Nuran 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Nuran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Nuran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön