14 Ekim 2016 #6685996

ING Bank Şikayete Cevap Bile Vermiyorlar!

Cep telefonuma gelen mesajda 100 TL üzeri harcamaya 2 ay öteleme yapılacağı mesajına katılım mesajını gönderdim, katılım talebim alındı mesajı geldi ve alışveriş yaptım ancak ekstrede erteleme yapılmadığını görünce bankanın internet sitesinden 09 Ekim 2016 günü şikayet bildirimi yaptım. Klasik olarak arayan dönen veya ilgilenen olmadı ben de 12 Ekim de bir daha şikayet gönderdim. Bugün bu saat itibariyle halen arayan yok. Hatamız bankanın mesajına itibar edip işlem yapmak. Bakalım şimdi dönecekler mi?

Orhan 271 Okunma

Cevaplar

 • Orhan14 Ekim 2016

  Bana 5 gün cevap vermeyin, 3'üncü şikayetimde (ki oda bu siteye) ilgi gösterin ve pardon demek yerine "Kampanya koşulları yerine getirilmemesi sebebiyle uygun bulunmamıştır" yaz hiç sıkılmadan. Tabii ki siz mesaj yazınca biz üşenmeden araştıracağız, mesajı gönderen ING ise kale almayacağız yani. Yazık ya sizlere, saygısızlıkta yarışıyorsunuz. ben de koşulları değerlendirip karar vereceğim hakkınızda.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Orhan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Orhan14 Ekim 2016

  otomatik cevap istemiyorum efendim. ben zaten internetten şikayet formu doldurdum diyorum siz bana bu yolu da öneriyorsunuz.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Orhan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön