08 Nisan 2013 #1730935

ING Bank Sigortanın Kalan Primi Eksik Ödendi!

ING Bank Kırıkkale Şubesi’nin . . . no’lu hesabı üzerinden kullanmış olduğum masrafsız tüketici kredisi için 3 yıllık hayat sigortası yaptırdım. Kredi borcumu erken kapatmış olmam nedeniyle 29/03/2013 tarihinde hayat sigortasının iptalini ve bakiye kalan 34 aylık prim bedelinin iadesini talep ettim.


3 yıl vade ile aldığım masrafsız tüketici kredisi karşılığı ödemiş olduğum hayat sigortası primi 605,49 TL idi. Bu durumda sigortadan faydalanamayacağımız 34 ay için prim 571 TL iadesi yapılması gerekirken, sadece 302,83 TL prim iadesi yapıldı.Bu nedenle tarafıma iade edilmesi gereken 269 TL’lik fark ise halen iade edilmedi.

Tamer 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Tamer B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde Kırıkkale Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Tamer B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön