21 Şubat 2013

ING Bank Sigortanın Kalan Primi Eksik Ödendi!

ING Bank Ayvalık Şubesi’nin . . . no’lu hesabı üzerinden kullanmış olduğum tüketici kredisi için 4 yıllık hayat sigortası yaptırdım. Kredi borcumu erken kapatmış olmam nedeniyle 30/01/2013 tarihinde hayat sigortasının iptalini ve bakiye kalan 42 aylık prim bedelinin iadesini talep ettim.


4 yıl vade ile aldığım tüketici kredisi karşılığı ödemiş olduğumuz hayat sigortası primi 1,422,70 TL idi. Bu durumda sigortadan faydalanamayacağımız 42 ay için 1,244,46 TL prim iadesi yapılması gerekirken, sadece 718 TL prim iadesi yapıldı. Bu ödeme içinde tam 15 gün bekletildim. Tarafıma iade edilmesi gereken 525 TL’lik fark ise halen iade edilmedi.

Meryem 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Meryem Şenyüz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde Ayvalık Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Meryem Şenyüz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön