24 Nisan 2014

ING Bank Sigortanın İptalini İstiyorum

ING Bank'a ait ATM'den para çekme işlemi yaparken sigorta yapıldığımı cep telefonuma gelen bir mesajla öğrendim. ING Emeklilik ile yaptığım görüşmede istemediğimi bildirdim ve Sikayetvar sitesine gelen mesajla da poliçenin iptal edildiğini bildirdiler.

Ancak bankanıza ait internet sitesinde, hesabıma sanal olarak kredi kartı tanımlandığını ve borç tahakkuk ettirildiğini gördüm. Poliçe olmadığına göre kredi kartıma tahakkuk ettirilen borçların ve sanal kredi kartlarının iptal edilmesini talep ediyorum.

Ayhan 315 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Nisan 2014

    Sn Ayhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Sn Ayhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön