19 Eylül 2013 #2020918

ING Bank Sigorta Şirketine Kredinin Kapandığına Dair Yazıyı Vermiyor!

ING Bank'tan 5. yıl önce konut kredisi kullandım. Hayat sigortası yapıldı ve ücretini ödedim. Ancak konut kredisini vadesi dolmadan önce kapattım ve ödemiş olduğum hayat sigortasının kullanılmayan kısmını iade istiyorum.


Sigorta şirketi benim başvurumu kabul etmiyor. Çünkü poliçenin sigorta ettiren kısmında bankanın adı yazıyor 2013 mayıs ayından beridir arıyorum ama halen cevap yazılmadı. ING Bank'a şikayet oluşturdum ancak buna bile cevap verilmiyor.

Murat 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sn Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 26/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön