14 Ekim 2016 #6688888

ING Bank Sigorta Problemi

ING Bank'tan kredi kullandırılırken bana mecburen NN Hayat Emeklilik poliçesi yapıldı. Ben kredimi zamanından önce kapattım. NN Hayat Emeklilikten çıkmak için başvuruda bulundum. Bir çok zorluklardan sonra iptal sözleşmesini gönderdim. Hala benim hesabıma param geri ödeme olarak yatmadı. Bu param neden geri ödenmiyor? İnsanları her türlü güvenceyi veriyorsunuz ama neden paramızı geri ödemiyorsunuz?

Aygun 467 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aygun O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aygun O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön