06 Haziran 2016

ING Bank Sigorta Poliçesi Gönderilmedi

Ocak 2015 yılında ING Bank'tan arayarak 144 TL'ye kimliğim güvende sigortası yapılacağını söylediler. Onay verdim fakat poliçem bir türlü elime ulaşmayınca Nisan 2015 tarihinde arayarak poliçemi sordum. Gönderdik dediler. Fakat bana gelen bir şey olmayınca tekrar istedim haziran ayında broşür geldi. Bende zaten iki taksiti kaldı diye üzerine düşmedim. 2016 Şubat ayında tekrar aynı sigortanın ekstrede 2. taksitini görünce hemen müşteri hizmetlerini aradım. Yok efendim her yıl yenileniyor sizin iptal talebiniz olmamış falan da filan, peki ikinci taksiti geldi onay nerede poliçe nerede bakmasam bu poliçeden haberim olmayacaktı, dedim ve iptal talebinde bulundum. Mart nisan mayıs ayı ekstremde hala taksit kesilmiş. Haziran'da 16 TL taksit kesilmiş, 13 TL iade yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda poliçede yazıyormuş. Şimdi iptal ettiğim sigorta poliçelerini ödüyorum.

Mehmet 161 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön