16 Temmuz 2014

ING Bank Sigorta Parası Talep Ediyor

ING Bank'dan kredi kullandım ve bu kapsamda bende dosya masrafları adı altında sigorta parası vb. masraflar alındı. Buna rağmen benden kredinin 1.yılı için 300 TL kredi sigorta parası talep ediliyor. Başvuru esnasından sözü edilmeyen müşteriye beyan edilmeyen bu ücreti ödemeyeceğim. konu hakkında yardımlarınızı arz ederim.

Ahmet 308 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/07/2014 tarihinde Perpa Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön