23 Nisan 2013

ING Bank Sigorta Parası Çekildiği Halde Poliçe Göndermediler!

5 ay kadar önce İNG Bank bireysel ferdi kaza sigortası yaptırdım telefonla aradılar ve paketi sattılar her ay kredi kartımdan bir tutar çekiliyor ama 2 ay öncede aradım poliçe gelmedi dedim aradan yine 2 ay daha geçti hala poliçe gelmedi sigortanın içeriğini bilmiyorum. Bu ne biçim iş bir kurum sigortalısına haklarını bildiren bir poliçe yollamaz mı sigortalı mısın sigortalı. Tamam bu kadar mıdır yani. Telefon bankacılığını arayarak iptal ettirdim kurtuldum.

Tekin 34 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Tekin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Tekin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön