03 Aralık 2014

ING Bank Sigorta Masrafının İadesini İstiyorum

ING Bank' tan Ağustos ayında çektiğim tüketici kredisi ile ilgili 36 ay vade için 560 TL sigorta masrafı kesen banka, 33 taksiti kalan kredimi erken kapatınca bana 143 TL sigorta ödemesi yaptı. Ayrıca saatlerce aramama rağmen telefonlara bakmıyorlar. Kayseri Sivas caddesi şubesinden şikayetçiyim ve eğer bu düzeltilmezse her türlü yasal hakkımı vekilim olan avukatım aracılığı ile yapacağım bilginize.

Mehmet 1.514 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön