15 Eylül 2014

ING Bank Sigorta İadesiYapmıyor!

Antalya Aspendos şubesi ING Bank'tan çektiğim ihtiyaç kredisini 11,07,2014 erken kapama ile kredimi kapattım. Bankanın bana vermesi gerekli olan sigorta iadesini yaklaşık 2 aydır iadesini alamıyorum ve her bankaya gittiğimde banka çalışanları tarafından oyalanıp banka çalışanları işlemimle ilgilenmiyor ve birbirlerinin üstüne atıyor. Banka işlemi ilerletmek için hiç bir türlü işlem yapmamaktır 2 ay sürecinden tek bir gelişme gösterilmedi bu yüzden ING Bank tan ve çalışanlarından şikayetçiyim. Sigorta ücretinin iadesin için gereğini arz ederim.

Elif 457 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Elif D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/09/2014 tarihinde Aspendos Bulvarı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Elif D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön