30 Ekim 2015

ING Bank Sigorta İade Edilmemesi!

36 ay olarak çektiğim tüketici kredisinin taksitlerini hiç geciktirmeden ödedim ve 13.ayında da tamamını kapattım. Sigorta iadesini almak istiyorum dedim. İşlemleriniz yapıldı dediler 2 ay ses çıkmadı. Sonra sitelerinden yazdım ve bana bir takip numarası verdiler. 25 gün geçmesine rağmen ona da dönüş yok. Haksızlık, beceriksizlik ve sorumsuzluğun tavan yaptığı banka.

Hasan 42 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön