15 Mayıs 2013 #1799288

ING Bank Shell Kampanyasından Ekstre İndirimi Yapılmadı!

ING Bonus kredi kartımla Shell akaryakıt kampanyasına katıldım. 30 TL ekstremde indirim yapmaları gerekiyordu ama yapmadılar. Müşteri Hizmetlerini aradığımda alışveriş yaptığım Shell istasyonunun üye olmadığını söylediler. Bu mümkün değil, istasyonda devasa bir afiş vardı bu kampanyayla ilgili, ayrıca ödeme yapılan yerde kampanya broşürleri vardı hatta ben bir tanesini alıp inceledim. Yani ING Bank müşterisini resmen yanılttı, eğer bu sorunum en kısa sürede çözülmezse kredi kartımı kapattıracağımı belirtmek isterim.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Mustafa Turan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Mustafa Turan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön