19 Mart 2013 #1694507

ING Bank Sevgililer Günü Kampanya Puanım Yüklenmedi!

Şubat ayı içerisinde bankanın düzenlemiş olduğu opet akaryakıt kampanyası ve sevgililer günü kampanyasının her ikisine de Tüm koşulları yerine getirerek katıldım. Her iki kampaya için gönderdiğim sms lere banka tarafından başvurunuz başarı ile kaydedilmiştir şeklinde de cevap verilmiştir.


Kampanyaların tüm şartlarını yerine getirmeme rağmen opet puanı kartıma yüklenmiş olup sevgililer günü kampanya puanım kartıma yüklenmemiştir. Nedenini sorduğumda banka tarafından aynı tarihlerde iki kampanyaya birden katılamayacagım söylenmiştir. O zaman neden iki başvuruyu da kabul ettiniz ve katılma şartlarında bu konu neden yazmamaktadır.

Mahmut 34 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut25 Mart 2013

    Tarafima sadece basvurumun olumsuz oldugu soylendi. acIklayici bilgi verilmemistir.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Mahmut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Mahmut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön