11 Şubat 2014 #2285901

ING Bank Sebepsiz Yere Ücret Kesiyor!

ING Bank'tan kullanmış olduğumuz tüketici finansmanı var. Her ay 10 lira hesap işletim ücreti kestiler 7 ay boyunca. Otomatik ödeme talimatı verirseniz kesilmez dediler aralık ayında verdik. Daha önceki aylarda kesilenler için de dilekçe yazdım. Ancak şubat ayına geldik ne bir cevap dönüldü ne de ne iade oldu.


Talimatlar işleme alınmış faturalarım ödeniyor ama bu ay bile halen hesap işletim ücreti kesilmiş. Kredimi tam gününde başka şubeden yatırdım kredi kullandığım şube tahsilat yapmadığı için gecikmeye düşmüş ve onun için de hem de iki kez gecikme cezası alınmış hesaptan. Web sitesinden iki kez bu durumla ilgili mail attık ama hiç geri dönüş olmadı. Ne yaptıklarına inanamaz oldum.

Saadet 124 Okunma

Cevaplar

 • Saadet'in Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2014

  İng bank şikayetimle ilgilendi ve iadeleri gerçekleştirdi.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Saadet G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Saadet11 Şubat 2014

  bu bir cevap değil ama ing bank

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Saadet G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön